WSTĘP

W dzisiejszym artykule dowiesz się o tym czym jest white label (ogólnie) oraz white label Analitico. Powiemy Ci, jakie możliwości przygotowaliśmy związku z tym tematem, oraz jakie korzyści to za sobą niesie.

Zostawiamy również link do naszego bloga, byś mógł zobaczyć resztę naszych artykułów: https://analitico.pl/blog/ 

Żeby dobrze zrozumieć z czym dzisiaj do Was przychodzimy, należy zacząć od niezbędnej wiedzy.

NIEZBĘDNA WIEDZA

Ciekawostka!

“Termin White Label pochodzi ze świata muzyki. 

Wytwórnie płytowe wysyłały do stacji radiowych i DJ-ów próbne partie płyt.  Miało to na celu promocję nowych utworów. Często w takich wypadkach projekt graficzny albumu nie był jeszcze gotowy. Dlatego nagrania były wysyłane w białych okładkach i z białymi naklejkami, na których znajdowała się tylko nazwa wykonawcy i tytuły utworów.”

Czym jest jednak white label?

-To popularne rozwiązanie w biznesie, polegające na sprzedaży produktów lub usług pod własną marką. W takim modelu biznesowym, producent staje się dostawcą, a sprzedawca odpowiada za sprzedaż produktu pod swoim własnym imieniem i marką.

Jakie korzyści niesie za sobą stosowanie White Label?

-Przez oferowanie klientom produktów lub usług pod własną marką, można stworzyć wizerunek profesjonalisty. Twój klient będzie kojarzył twoje usługi z Tobą a nie z jego twórcą.

-Możesz zbudować spójny model komunikacji biznesowej, dzięki czemu Twoi klienci zawsze będą widzieli Twoje logo i markę. Co pozwoli uniknąć pomyłek z produktami od konkurencji.

-Produkty lub usługi zewnętrznych partnerów to najczęściej sprawdzone rozwiązania. Pozwoli to zmniejszyć ryzyko błędów czy pomyłek, jakie mogłyby pojawić się przy tworzeniu własnego towaru.

Dobrze, w takim razie wiemy już czym jest white label oraz jakie korzyści ze sobą niesie.

Warto również wspomnieć, że jest to pewien model biznesowy, który w ostatnich 3 latach stał się bardzo popularny.

White label można znaleźć w duży korporacjach ale również małych biznesach.

Przyjrzyjmy się teraz While Label Analitico, sprawdźmy co ma nam do zaoferowania.

WHITE LABEL ANALITICO

A może zajmujesz się wdrożeniami jakiś modułów związanymi z branżą e-commerce na różne platformy takie jak Empik, Erli czy Allegro, jednak nie masz możliwości generowania raportów podsumowujących Twoje działania?

White Label Analitico może być rozwiązaniem a dodatkowo możliwością na zwiększenie zysków.

Stworzymy dla Ciebie specjalny raport z już gotowym brandingiem Twojej firmy.

Dzięki czemu możesz zacząć oferować i do-sprzedawać nasze raporty, tak by klient kojarzył je z Twoją marką. Innym rozwiązaniem może okazać się wykorzystanie raportów w codziennych działaniach, aby zwiększyć wartość swojego aktualnego produktu w oczach klienta, dzięki raportowi, który zbilansuje twoje dotychczasowe działania.

Nie musisz martwić się:

-Dokumentacją,

-Analizą raportów

-Logistyką etc.

Dostarczamy Ci gotowy produkt!

White Label Analitico cechuje się indywidualnym podejściem, dlatego przed podjęciem współpracy, zawsze chcemy poznać kontrahenta, jego pomysły, koncepcje oraz uwagi, jakie może posiadać.

W ten sposób współpraca nabiera dodatkowych relacji, przez co praca idzie znacznie łatwiej

Dodatkowo indywidualne podejście dostarcza nam niezbędnych danych, które później można wykorzystać przy podejmowaniu dalszych działań.

Poznaj 5 najważniejszych korzyści, jakie white label Analitico może Ci zaoferować:

1.Nie musisz zajmować się produkcją raportów:

Brak zajmowania się produkcją, na pewno może stać się dużą zaletą. Stworzenie raportu od A do Z zostaje po Naszej stronie! Ty dostajesz natomiast gwarancję, iż produkty będą zgodne z wcześniejszymi ustaleniami.

2.Oszczędność finansowa:

Nie musisz martwić się o przyjmowanie do swoich szeregów firmy pecjalistów od analityki, nasz zespół zadba, aby raporty były kompletnym produktem na sprzedaż. Dodatkowo jeśli posiadasz już docelową grupę odbiorców w swojej bazie mailowej lub w social mediach, to nie musisz wydawać wiele pieniędzy na nowe reklamy.

3.Zyskujesz przy sprzedaży pod szyldem własnej marki:

Raporty, które mogą zagościć w twoim asortymencie sklepowym będą z logiem twojej firmy, co przekłada się na większe zaufanie pośród Twoich klientów. Dodatkowo warto wspomnieć, apropo cross-sellingu, że klient będzie zadowolony, jeśli zaproponujesz mu produkt, który on w danym momencie będzie potrzebować.

4.Przewaga konkurencyjna:

Prowadząc firmę, która może dowieść klientom gotowy raport z wszystkimi wytycznymi oraz działaniami jakie zostały podjęte, twój produkt zaczyna zdobywać wartość dodaną, a Ty zaczynasz w znaczącym tempie wyprzedzać konkurencję.

5.Dodatkowe źródło przychodu:

Nie można ukrywać, że prowadzenie biznesu wiąże się z zyskami, tutaj jest identycznie. To jak wykorzystasz raporty zależy od Ciebie, jednak każdy wybór da Ci dodatkowy przychód, czy to w postaci do-sprzedaży czy zwiększenia wartości. Za każdym razem zarabiasz.

PODSUMOWANIE

Podsumowując, white label Analitico jest ciekawą opcją biznesową, która pozwala na stworzenie wartości dodanej dla klienta  i uzyskanie lepszych wyników finansowych.

Możliwość ta kierowana jest do przedsiębiorców, którzy dobrze wiedzą, że ten typ produktu na pewno może spasować w ich biznesie, bądź mają już grupę docelową, której raporty analityczne mogą się przydać.

Jeśli temat white label Cię zainteresował, a Ty chcesz uzyskać więcej szczegółów, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@analitico.pl lub za pośrednictwem naszej strony internetowej analitico.pl w zakładce kontakt.

Na ten moment to wszystko, dziękujemy i do usłyszenia za 2 tygodnie!

Analitico