Raport
Finansowy Emag.ro

Czyli droga do podejmowania świadomych decyzji biznesowych na kanale Emag.ro.

Czy chciałbyś:

Nie przejmować się logistyką zamówień

Nie przejmujesz się kalkulacją kosztów przewoźników. Doskonale znasz trasę jaką pokonują Twoje produkty w drodze do klienta. Wiesz kiedy dotrą do celu.

Optymalizować koszty

W obliczy dynamicznie zmieniających się opłat przewoźników, rosnących cen paliw, specyfiki rozliczania przez Emag.ro, nie musisz ręcznie liczyć i analizować kosztów. Zajmuje Ci to zaledwie kilka minut tygodniowo.

Podejmować słuszne decyzje

Nie opierasz się o domysły i opinie innych. Działasz w oparciu o czyste dane i analizy. Nie podejmujesz pochopnych decyzji finansowych, skupiasz się na realnym bilansie zysków i kosztów.

CO TERAZ cIĘ POWSTRZYMUJE?

Nieświadome faktury

Nie analizujesz na co dzień każdej złotówki i nie potrafisz z pełną świadomości powiedzieć, gdzie uciekają Ci twoje pieniądze. Skomplikowany system spedycyjny nie pozwala na ręczną analizę kosztów i optymalizację finansową.

Nierentowne produkty w transporcie

Część Twoich produktów sprzedawana jest z niskim bądź zerowym zyskiem przez skomplikowane opłaty przewoźników. Przy tak dużej liczbie przewoźników z jakimi możesz podjąć współpracę jest to jeszcze trudniejsze do weryfikacji. Nasz raport mówi Ci, czy Twoje działania przynoszą oczekiwane efekty.

Brak wystarczającej ilości czasu

Poprzez skomplikowany system faktur, logistyki i ciągle zwiększających się kosztów nie jesteś w stanie znaleźć chwili, aby dowiedzieć się, w jaki sposób zoptymalizować swoje finanse. Chaos informacyjny i brak jasnych wytycznych co do tego, ile zapłacisz nie pozwala Ci na planowanie i podejmowanie skutecznych decyzji.

A mógłbyś funkcjonować inaczej…

… i przejść na zarządzanie poprzez raporty. Przejść z przypadkowego podejmowania decyzji dopiero wtedy, gdy opłaty już się namnożyły a problem zrobił się tak wielki, że musisz odłożyć czas dla siebie i Twoich bliskich na rzecz szukania, gdzie tracisz pieniądze. Przejść na podejmowanie decyzji w kilka minut, w sposób prosty, świadomy a przede wszystkim niesamowicie skuteczny. Przejść z decyzji odnośnie ustalania cen na podstawie tego co ustawiła konkurencja, na ustawianie ich na bazie Twoich faktycznych kosztów i opłat, dzięki czemu wynik finansowy na Twoim koncie będzie stale rósł co miesiąc. Fajne, prawda? Aby to osiągnąć, potrzebujesz bardzo przystępnego i praktycznego raportu, który pozwoli Ci podejmować świadome decyzje już w kilka minut.

Dzięki raportowi dowiesz się

    • W jaki sposób zoptymalizować procesy logistyczne – dzięki własnej analizie raportu, ustalisz, w jaki najbardziej optymalny sposób może przebiegać dostarczania Twoich zamówień za granicę. Dzięki raportowi poznasz najbardziej korzystne finansowo drogi wysyłania swoich zamówień.
    • Jak wygląda struktura Twoich finansów – zmierzysz, jak w każdym miesiącu wyglądała Twoja sprzedaż pod kątem ilościowym i zarobkowym. Będziesz mógł szybciej analizować faktury wystawiane przez Emag.ro. Sprawdzisz, jak procent twoich zakupów ma się do wielkości sprzedaży, a także jaką rentowność osiągasz. Będziesz w stanie określić opłacalność tego kanału sprzedaży.
    • Jakie koszty ponosisz na Emag.ro – zanalizujesz wszystkie koszty występujące na Twoim koncie lub kontach od Tych największych, po te najbardziej istotne. Zagregujesz dane z możliwych opłat Emag.ro i zrozumiesz, gdzie i w którym miejscu tracisz najwięcej pieniędzy.
    • Jak ma się struktura Twoich zamówień – ocenisz, czy średnia ilość produktów w zamówieniu wzrasta czy maleje, jak zmienia się schemat twoich opłat oraz jak wyglądają czasy Twoich doręczeń. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, w których obszarach Twojego biznesu możesz wprowadzić niezbędne zmiany.

    Dlaczego powinieneś dziś kupić ten raport?

    Zespół eksperów

    Nasi specjaliści od lat działają w e-commerce i dokładnie rozumieją co i w jaki sposób on funkcjonuje. Dzięki temu, przygotowane raporty są praktyczne i dokładne, co oznacza dla Ciebie wymierną korzyść i możliwość natychmiastowego zysku.

    Prostota użytkowania

    Wystarczy tylko, że otworzysz raport w swojej przeglądarce, a następnie spojrzysz na wyniki – wtedy praktycznie od razu zdecydujesz się co do tego jakie dalsze działania podjąć, by Twoja firma rosła jak na drożdżach.

    Zwrot z inwestycji

    Za jakiś czas, gdy Twoje dzisiejsze zmartwienia odejdą już do lamusa będziesz już wiedział, że ten zakup nie był tylko zwykłym kosztem, a wyjątkowo trafioną inwestycją. Konkretne dane, zestawiony w odpowiedni sposób dadzą Ci świeże i zdystansowane spojrzenie na Twoją sprzedaż Emag.ro – już jedna decyzja podjęta na podstawie raportu może zwrócić Ci jego koszt z nawiązką.

    Nie decyduj teraz – sprawdź demo

    Nie kupuj kota w worku. Zobacz, co dokładnie otrzymasz.

    Czego będziemy od Ciebie potrzebować?

    Eksport danych z Baselinkera

    Po zakupie otrzymasz gotowe szablony wydruków, dzięki którym w kilka minut będziesz w stanie wyeksportować odpowiednie dane.

    Zestawienie kosztów Emag.ro

    Nawet jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, nie przejmuj się – przekażemy Ci dokładną instrukcję która poprowadzi Cię krok po kroku.

    Optymalizacja biznesu

    Wykaz WZ

    Dzięki niemu będziemy w stanie obliczyć Twoją rentowność. Raport może zostać przygotowany dla danych z systemów: Subiekt GT, Subiekt Nexo, Comarch Optima, Fakturownia, wFirma, Iluo.

    Każdy kolejny dzień zwłoki może oznaczać większe straty i błędy

    Twoja sprzedaż w e-commerce działa 24 godziny na dobę a nowe zamówienia pojawiają się codziennie. Każda chwila jest na wagę złota. Dlatego właśnie potrzebujesz tych informacji już teraz. To, jak będą zmieniały się opłaty jest poza naszą kontrolą. Ale to, w jaki sposób na nie zareagujemy, jest już w pełni zależne od nas.

    Raport finansowy Emag.ro

    Kompletna analiza kosztów, opłat i rentowności

    N

    Kondycja finansowa Twojego konta Emag.ro

    N

    Dane dotyczące rentowności, zysków, strat

    N

    Weryfikacja kosztów transportu pośredników

    N

    Statystyki kurierów i wysyłek

    N

    Dostęp z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę

    Opinie naszych klientów

    FAQ

    Co dokładnie otrzymam?

    W ramach zakupu otrzymasz pojedynczy, spersonalizowany raport analizy finansowej Twojego konta Emag.ro, w postaci zabezpieczonego linku, dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

    Czy mogę zamówić indywidualny raport?

    Tak, oczywiście, możemy przygotować dla Ciebie indywidualny raport dający Ci kompletne Informacje odnośnie wybranej części Twojego biznesu. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.

    Czy muszę podawać dane logowania do mojego konta Emag.ro?

    Nie, w żadnym wypadku. Po zakupie otrzymasz wiadomość z prośbą o konkretne pliki wraz z instrukcją ich uzyskania. Nie musisz podawać nam żadnych haseł dostępu.