Raport
Finansowy Erli

Czyli droga do podejmowania świadomych decyzji odnośnie ustalania marży i narzutu oraz zmniejszenia ponoszonych kosztów na Erli

Czy chciałbyś:

Wiedzieć, ile zarabiasz

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, które produkty są rentowne a które nie, widzisz, kiedy powinieneś podnieść ceny oraz w jaki sposób ustawiać odpowiednie promocje.

Umieć zmniejszać koszty

Pomimo ciągłych zmian w opłatach i kolejnych sposobów na zabieranie Ci pieniędzy, jesteś spokojny. Nad analizą kosztów spędzasz kilkanaście minut tygodniowo, podejmując niezwykle trafne i skuteczne decyzje.

Rozumieć, w co inwestować

Nie sugerujesz się zasłyszanymi opiniami innych o problemach rynku, branży i portalu – sam w prosty sposób wyciągasz wnioski i patrzysz, odpoczywając na hamaku przy plaży jak Twoje przychody tylko rosną.

Co teraz Cię przed tym powstrzymuje?

Nieświadome opłaty

Nie analizujesz na co dzień każdej złotówki i nie potrafisz z pełną świadomości powiedzieć, gdzie uciekają Ci twoje pieniądze. Firmy, które miały być partnerami tylko czekają, aby przysłać Ci kolejną fakturę, o wiele większą niż się spodziewałeś.

Nierentowne produkty

Część Twoich produktów sprzedawana jest z niskim bądź zerowym zyskiem. Dostępne narzędzia mówią Ci, ile sprzedajesz i kiedy, ale brakuje Ci najważniejszego – informacji co do tego, ile faktycznie zarabiasz.

Brak wystarczającej ilości czasu

Poprzez mnogość opłat, asortymentu i ciągle zwiększających się kosztów nie jesteś w stanie znaleźć chwili, aby dowiedzieć się, gdzie zmienić ceny i w jaki sposób. Chaos informacyjny i brak jasnych wytycznych co do tego, ile zapłacisz nie pozwala Ci na planowanie i podejmowanie skutecznych decyzji.

A mógłbyś funkcjonować inaczej…

… i przejść na zarządzanie poprzez raporty. Przejść z przypadkowej bieżączki i podejmowania decyzji dopiero wtedy, gdy opłaty już się namnożyły a problem zrobił się tak wielki, że musisz odłożyć czas dla siebie i Twoich bliskich na rzecz szukania, gdzie tracisz pieniądze. Przejść na podejmowanie decyzji w kilka minut, w sposób prosty, świadomy a przede wszystkim niesamowicie skuteczny. Przejść z decyzji odnośnie ustalania cen na podstawie tego co ustawiła konkurencja na ustawianie ich na bazie Twoich faktycznych kosztów i opłat, dzięki czemu wynik finansowy na Twoim koncie będzie stale rósł co miesiąc. Fajne, prawda? Byś to osiągnął, potrzebujesz bardzo przystępnego i praktycznego raportu, który pozwoli Ci podejmować świadome decyzje już w kilka minut.

Dzięki raportowi dowiesz się

  • Jak wygląda struktura Twoich finansów – zmierzysz, jak w każdym miesiącu wyglądała Twoja sprzedaż pod kątem ilościowym i zarobkowym. Sprawdzisz, jak procent twoich zakupów ma się do wielkości sprzedaży, a także jaką rentowność osiągasz. Będziesz w stanie ustalić kondycję finansową swojej firmy.
  • Jakie koszty ponosisz na Erli– zanalizujesz wszystkie koszty występujące na Twoim koncie lub kontach od Tych największych, po te najbardziej istotne. Zagregujesz dane z wszystkich możliwych typów opłat Erli i zrozumiesz, gdzie i w którym miejscu tracisz najwięcej pieniędzy.
  • Jakie dopłaty dodatkowe ponosisz – zobaczysz, ile pieniędzy tracisz przez błędne numery telefonów, dane adresowe czy zmiany gabarytów. Dzięki temu zrozumiesz, jakie usprawnienia i zabezpieczenia powinieneś wprowadzić do swoich systemów, aby ograniczyć ilość strat.
  • Jak wyglądają Twoje wysyłki – ustalisz w których kurierów warto inwestować, ile pobrań masz miesięcznie, a także ile paczek pozostaje nieodebranych. Umożliwi Ci to podjęcie konkretnych działań z kurierami, a także zrobienie dobrych zmian w Twoich wysyłkach, co przełoży się na większą sprzedaż.
  • W jaki sposób są zorganizowane Twoje zamówienia? – ocenisz, czy średnia ilość produktów w zamówieniu wzrasta czy maleje, jak zmienia się schemat twoich opłat oraz jak wyglądają czasy Twoich doręczeń. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić, w których obszarach Twojego biznesu możesz wprowadzić niezbędne zmiany.

Dlaczego powinieneś dziś kupić ten raport?

Zespół eksperów

Nasi specjaliści od lat działają w e-commerce i dokładnie rozumieją co i w jaki sposób on funkcjonuje. Dzięki temu, przygotowane raporty są praktyczne i dokładne, co oznacza dla Ciebie wymierną korzyść i możliwość natychmiastowego zysku.

Prostota użytkowania

Wystarczy tylko, że otworzysz raport w swojej przeglądarce, a następnie spojrzysz na wyniki – wtedy praktycznie od razu zdecydujesz się co do tego jakie dalsze działania podjąć, by Twoja firma rosła jak na drożdżach.

Zwrot z inwestycji

Za jakiś czas, gdy Twoje dzisiejsze zmartwienia odejdą już do lamusa będziesz już wiedział, że ten zakup nie był tylko zwykłym kosztem, a wyjątkowo trafioną inwestycją. Konkretne dane, zestawiony w odpowiedni sposób dadzą Ci świeże i zdystansowane spojrzenie na Twoją sprzedaż Erli – już jedna decyzja podjęta na podstawie raportu może zwrócić Ci jego koszt z nawiązką.

Nie decyduj teraz – sprawdź demo

Nie kupuj kota w worku. Zobacz, co dokładnie otrzymasz.

Czego będziemy od Ciebie potrzebować?

Eksport danych z Baselinkera

Po zakupie otrzymasz gotowe szablony wydruków, dzięki którym w kilka minut będziesz w stanie wyeksportować odpowiednie dane.

Zestawienie kosztów Erli

Nawet jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, nie przejmuj się – przekażemy Ci dokładną instrukcję która poprowadzi Cię krok po kroku.

Wykaz WZ

Dzięki niemu będziemy w stanie obliczyć Twoją rentowność. Raport może zostać przygotowany dla danych z systemów: Subiekt GT, Subiekt Nexo, Comarch Optima, Fakturownia, wFirma, Iluo.

Każdy kolejny dzień zwłoki może oznaczać większe straty i błędy

Twoja sprzedaż w e-commerce działa 24 godziny na dobę a nowe zamówienia pojawiają się codziennie. Każda chwila jest na wagę złota. Dlatego właśnie potrzebujesz tych informacji już teraz. To, jak będą zmieniały się opłaty jest poza naszą kontrolą. Ale to, w jaki sposób na nie zareagujemy, jest już w pełni zależne od nas.

Raport finansowy Erli

Kompletna analiza kosztów, opłat i rentowności

N

Kondycja finansowa Twojego konta Erli

N

Dane dotyczące rentowności, zysków, strat

N

Opłaty dodatkowe, kurierskie

N

Statystyki kurierów i wysyłek

N

Dostęp z każdego miejsca na świecie, 24 godziny na dobę

Opinie naszych klientów

FAQ

Co dokładnie otrzymam?

W ramach zakupu otrzymasz pojedynczy, spersonalizowany raport analizy finansowej Twojego konta Erli, w postaci zabezpieczonego linku, dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Czy mogę zamówić indywidualny raport?

Tak, oczywiście, możemy przygotować dla Ciebie indywidualny raport dający Ci kompletne Informacje odnośnie wybranej części Twojego biznesu. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.

Czy muszę podawać dane logowania do mojego konta erli?

Nie, w żadnym wypadku. Po zakupie otrzymasz wiadomość z prośbą o konkretne pliki wraz z instrukcją ich uzyskania. Nie musisz podawać nam żadnych haseł dostępu.