WDROŻENIA POWER BI

Czyli kompleksowa analiza Twojego biznesu dzięki której zwiększysz zyski i zminimalizujesz straty

Czy zdałeś już sobie sprawę, że:

Potrzebujesz wiedzieć, gdzie są Twoje pieniądze

W czasach znacznego rozwoju biznesów, gdzie konkurencja czyha na każdym kroku, partnerzy biznesowi ciągle zwiększają opłaty a pieniądze magicznie znikają nie wiadomo gdzie, ciężko znaleźć jest czas, w którym dokładnie przeanalizujesz strukturę Twoich przychodów i dochodów oraz określisz swój cashflow.

Chcesz znać swoją rentowność

Aby w dalszym ciągu utrzymać się na rynku sukcesywnie zwiększając swoje dochody, dzięki którym jakość Twojego życia będzie ciągle wzrastać potrzebujesz wiedzieć które z Twoich przedsięwzięć są rentowne, a które nie. Nie możesz przecież pozwolić sobie w dzisiejszych czasach na bezsensowne tracenie pieniędzy.

Pragniesz wiedzieć, w co inwestować

Jesteś świadom tego, że aby dalej rozwijać swój biznes, musisz wiedzieć które jego obszary przynoszą Ci największy zysk. Dzięki temu, że poznasz wyniki Twoich poszczególnych przedsięwzięć, będziesz odpowiednio zainwestować kapitał, tak aby nadal sukcesywnie rozwijać swoją działalność. To da Ci olbrzymią przewagę konkurencyjną.

Power BI – czyli prowadzenie firmy na wyższym poziomie

Power BI to nowoczesne narzędzie od firmy Microsoft wykorzystywane przez rozwijające się firmy na całym świecie, pozwalające na kompleksową analizę danych i niesamowicie szybkie i skuteczne wyciąganie wniosków, co przekłada się na podejmowanie najlepszych decyzji biznesowych. Dzięki wdrożeniu analizy biznesowej w Twojej firmie dowiesz się:

  • Jakie informacje zbierać – zmierzysz każdy swój produkt, proces, usługę pod kątem marży, zysku, przychodu, rentowności. Dzięki temu dowiesz się jakich zmiennych potrzebujesz by podejmować świadome decyzje.
  • Jak analizować dane – tak jak niczym jest kropla wody w całym morzu, tak pojedyncza informacja, taka jak koszt produktu, prowizja przy sprzedaży, bądź wynagrodzenie pracownika sama w sobie nie jest przydatna. Damy Ci konkretne narzędzia, które w formie przejrzystych wykresów i tabel pokażą Ci pełne i potrzebne do sprawnego zarządzania dane, tak byś nie musiał już błądzić w ciemności.
  • Jakie mierniki wprowadzić – przychody, koszty, zysk brutto, netto? Może prowizje, opłaty, dopłaty, ROI, ROAS, EBITDA , czy koszty wytworzenia dobra? . To, co dokładnie potrzebujesz zmierzyć, zależy od struktury i celów przedsiębiorstwa, branży, sposobu działania – powiemy Ci co i jak mierzyć, tak być widział swoją organizację w cyfrach.
  • Jak układać koszty i przychody – byś zawczasu wiedział o nadchodzących opłatach i wpływach, potrafił je odpowiednio skategoryzować i zaplanować trafiony budżet na cały rok do przodu. Byś doskonale zdawał sobie sprawę na co idzie każda złotówka i miał pewność, że została ona dobrze wydana. Będziesz miał pod kontrolą wszystkie swoje koszty i przychody.
  • Jak wyciągać wnioski – trafione, odpowiednie, skuteczne. Odpowiednie zestawienie informacji, zorganizowanych i przedstawionych w jasny, przystępny sposób, prawidłowo przeanalizowanych umożliwi wyciągnięcie dobrych wniosków. To sprawi, że będziesz pewien w jakie produkty zainwestować, na który dział postawić, a gdzie należy wprowadzić niezbędne zmiany.
  • Jak analizować wyniki – gdy porównasz dane z różnych Twoich produktów i usług i zdasz sobie sprawę, że nie na każdym z nich zarabiasz odpowiednio dużo, będziesz w stanie podjąć odpowiednie działania, które dadzą Ci pełną kontrolę nad Twoimi finansami.
  • Jak pracować na liczbach – statystyczny przedsiębiorca w Polsce zatrudnia 4 osoby a rocznie inwestuje mniej niż 15 000 złotych. Twoja intuicja zaprowadziła Cię do miejsca, w którym jesteś – aby rozwijać się jeszcze szybciej i skuteczniej potrzebujesz zacząć bazować na konkretach. Damy Ci cyfry i pokażemy w jaki sposób nimi zarządzać.
  • Jak inwestować w rozwój firmy – czy najlepiej byłoby rozwijać portfolio produktowe i wprowadzać bądź tworzyć nowe marki, zwiększyć nakłady na marketing i rozszerzyć go o nowe źródła, a może zainwestować w nowe sektory i branże? Dzięki naszej współpracy zobaczysz jakie masz możliwości i która z nich da Ci najwięcej.

Wyobraź sobie, że

Panujesz nad swoimi finansami

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, gdzie zagospodarowana jest każda złotówka i wiesz, że została ona mądrze wydana. Możesz spać spokojnie, ponieważ czujesz, że Twoje pieniądze faktycznie na siebie pracują.

Podejmujesz świadome decyzje

Dzięki odpowiednio dostosowanym raportom i analizom doskonale wiesz co zrobić – w którym miejscu powinieneś dokonać zmian, a gdzie najlepiej będzie zainwestować. Zdajesz sobie sprawę z tego, które z Twoich działów, produktów, usług są rentowne, a które wymagają poprawek.

Maksymalizujesz swoje efekty

Rozwijasz swoją firmę w ekspresowym tempie, zostawiając konkurencję daleko za sobą. Optymalizujesz swoje koszty na najwyższym poziomie, dzięki czemu coraz więcej zostaje w Twojej kieszeni. Widzisz nową jakość swoich wyników i jesteś sobie wdzięczny za to, że kiedyś podjąłeś taką decyzję.

Podejmij decyzję już dzisiaj i zarób więcej pieniędzy, zoptymalizuj koszty i zyskaj wymierne rezultaty

Jak będzie przebiegała nasza współpraca, gdy już się zdecydujesz?

Wyślesz wiadomość

Możesz skorzystać z formularza kontaktowego poniżej. Wyślij nam wiadomość i przedstaw czym po krótce się zajmujesz i w czym możemy Ci pomóc. Gratulacje – podjąłeś pierwszy krok do usprawnienia Twojego biznesu.

Otrzymasz ankietę

Będzie ona zawierała podstawowe informacje, których potrzebujemy, aby nawiązać z Tobą współpracę. Dzięki temu, że uzupełnisz ankietę, zyskasz czas, w którym musiałbyś opisywać nam wszystkie szczegóły dotyczące Twojej działalności.

Spotkanie inicjujące

Wspólnie ustalimy termin spotkania, na którym dokładnie omówimy rzeczy niewyszczególnione w ankiecie i strukturę Twojego biznesu. Zyskamy większą perspektywę, a przeprowadzony audyt pozwoli na przygotowanie indywidualnej oferty.

Zaakceptujesz ofertę

Gdy już otrzymasz przygotowaną przez nas ofertę i podejmiesz decyzję, będziemy mogli zacząć współpracę nad niezwykle dokładną i szczegółową analizą Twojej firmy.

Otrzymasz wyniki

W trakcie współpracy przygotujemy dla Ciebie rozmaite raporty, dotyczące wspólnie wybranych segmentów Twojego biznesu. Doradzimy Ci, na co zwrócić uwagę i w jaki sposób przestać tracić pieniądze, a zacząć je mnożyć.

Kolejne działania

Wdrożenie narzędzi analitycznych w firmie może odbywać się jednorazowo, ale nie musi – nawet jeżeli jeszcze nie myślisz o tym w ten sposób, to w trakcie naszych wspólnych działań przekonasz się, jak dużo zyskujesz dzięki analizom biznesowym i będziesz mógł podjąć decyzję o dalszej współpracy.

FAQ

Jaki jest koszt analizy biznesowej?

Koszty analiz i wdrożeń Power BI każdorazowo ustalany jest indywidualnie, w zależności od złożoności Twojego biznesu, dostępnych danych i wyników, które chcesz osiągnąć. Koszt przygotowania pojedynczego w pełni uszytego na miarę raportu zwyczajowo wacha się w kwocie od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

Czy wypełnienie ankiety jest konieczne?

Ankieta, którą otrzymasz po wypełnieniu formularza zawiera zestaw najważniejszych zagadnień potrzebnych do dalszych działań. Dzięki wypełnieniu ankiety zyskasz pewność, że późniejsze spotkanie przebiegnie maksymalnie efektywnie.

Kiedy otrzymam odpowiedź?

Czas odpowiedzi może różnić się w zależności od aktualnej ilości zgłoszeń. Standardowo staramy się odpowiadać na wszelkie zapytania w przeciągu 48 godzin.

Podejmuję decyzję