Poczekaj chwilę, jeszcze nie wychodź!

Serdecznie dziękujemy za zakup raportu. Wierzymy, że przysłuży się on Tobie i Twojej firmie w jak najlepszy sposób, a zwrot z inwestycji z zakupu zobaczysz w maksymalnie krótkim czasie. Do wykonania raportu będziemy od Ciebie potrzebować kilku rzeczy – prosimy, uzupełnij tą ankietę, przesyłając niezbędne pliki i informacje. Na Twój adres mailowy wysłaliśmy również instrukcje wyciągnięcia tych informacji.

Eksport danych z Baselinkera

Dane prześlij w odpowiednim formacie. Na Twój adres e-mail już wysłaliśmy gotowe szablony do eksportu plików 🙂

Zestawienie kosztów Allegro

Nawet jeśli jeszcze nigdy tego nie robiłeś, nie przejmuj się – w wiadomości mailowej znajdziesz również dokładną instrukcję, która poprowadzi Cię krok po kroku.

Wykaz WZ

Dzięki niemu będziemy w stanie obliczyć Twoją rentowność. Prześlij nam raport z jednego z podanych systemów: Subiekt GT, Subiekt Nexo, Comarch Optima, Fakturownia, wFirma, Iluo.

Zobacz co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy

Cieszymy się, że podjąłeś pierwszy krok do usunięcia niepotrzebnych kosztów i wzniesienia swojego biznesu na wyższy poziom. Zobacz, co jeszcze możesz zrobić już dziś, w promocyjnych cenach, aby jeszcze bardziej rozwinąć swoją firmę.

PROMOCYJNA AKTUALIZACJA RAPORTU

Ponieważ zakupiłeś ten raport, jesteśmy przekonani, że już niedługo podejmiesz nowe decyzje odnośnie rozwoju Twojego biznesu. Co myślisz o tym, aby monitorować ten proces i stale widzieć, jak rozwija się Twoja firma?  Dzięki temu za jakiś czas będziesz w stanie ocenić rezultaty wprowadzonych zmian oraz zobaczyć, co jeszcze możesz zmienić, aby zarabiać jeszcze więcej. A więc podejmij decyzję, czy chcesz:

Monitorować zmiany

Na bieżąco widzisz, jak podjęte przez Ciebie decyzje wpływają na Twoją firmę. Wiesz, czy optymalizacja kosztów przyniosła zakładane rezultaty, jaki wpływ ma na Twoje przychody, dochody, rentowność, a także jakie dalsze kroki powinieneś podjąć.

Reagować odpowiednio wcześnie

Nie musisz już słuchać o ciągle zmieniających się cenach prowizji, rosnących kosztach i zmianach na rynku. Dzięki całkowicie nowej analizie co miesiąc widzisz, jak faktycznie wygląda Twój biznes w cyfrach i możesz odpowiednio wcześnie podjąć skuteczne działania.

Widzieć postępy

Patrzysz na czytelne wykresy i czujesz, że podjęte przez Ciebie świadome decyzje faktycznie miały sens. Widzisz jakie postępy zrobiłeś i nie możesz się nacieszyć tym, jak zmieniła się Twoja firma. Możesz na spokojnie zastanowić się nad kolejnymi działaniami, tak, aby Twoje zyski rosły jeszcze bardziej.

Odnowienie raportu

Comiesięczna subskrypcja z odświeżonymi danymi

N

Odświeżona wersja raportu

N

Dane z ostatniego miesiąca

N

Stały monitoring postępów

N

Darmowe aktualizacje struktury raportu