Jak skutecznie analizować i kontrolować prowizje na Allegro? ~ Webinar Analitico

Dowiedz się w jaki sposób działają prowizje na Allegro, jak możesz nimi zarządzać oraz na co zwrócić uwagę jeżeli prowadzisz sprzedaż na tym portalu -Zobacz jak uzyskać pełną kontrolę nad swoim biznesem prowadzonym w marketplace,

prowizje, dopłaty, optymalizacja i pełne wsparcie – 15 marca godzina 18:00

 

To musisz wiedzieć…

…Jeśli prowadzisz firmę i jesteś zainteresowany optymalizacją biznesu, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Żeby zacząć podejmować lepsze decyzje biznesowe zacznij od zapoznania się z głównym problemem, który dotyka większość przedsiębiorców działających na tym marketplace. 

Na webinarze porozmawiamy o prowizjach dostępnych na platformie Allegro.

-Będziemy omawiać takie tematy jak: 

-Czym w ogóle są prowizje?

-Ile prowizji płacisz?

-Rodzaje i terminy płatności prowizji.

Dodatkowo poruszymy tematy Twojej świadomości o wszystkich opłatach oraz o dopłatach jakie często występują na Allegro. 

Na końcu dowiesz się, jak firma Analitico jest w stanie Ci pomóc, tak by po omówieniu wszystkich tematów nie zostać z tym sam. 

Webinar odbędzie się w dniu 15 marca o godzinie 18:00.

Pamiętaj dostęp jest ograniczony, dlatego zapisz się już dziś!

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Prowizje Allegro

Ponad 250 prowizji, dopłaty, faktury, maile. Każdy przedsiębiorca dobrze wie ile z tym wszystkim wiąże się pracy i nerwów. Ale czy musi tak być? Na naszym webinarze, dowiesz się nieco więcej o prowizjach, jak je weryfikować oraz co możesz z nimi zrobić.

Optymalizacja biznesu

Setki prowizji, dodatkowych danych, dopłat kurierskich nie wiaodmo w sumie za co i od kogo? Zatrzymałeś się w pętli, która pochłania godziny pracy w skali miesiąca. Poznaj jak możesz zoptymalizować działania związane z uporządkowaniem danych w Twojej firmie.

Sesja Q&A

Masz do nas indywidualne pytanie? A może chcesz dowiedzieć się, co możemy dla Ciebie zrobić. Podczas webinaru przewidziany będzie czas na sesję pytań i odpowiedzi, w której to Ty dostajesz „swoje 5 minut” i w tym czasie możesz zapytać nas o co tylko chcesz. 

Poznajmy się!

Nasi Prelegenci:

  • Kacper Dybawspółwłaściciel kilku podmiotów specjalizujących się w zakresie automatyzacji w firmach. Prezes Zarządu KADOCODE SP. Z.O.O, właściciela marki SellPander, firmy oferującej rozwiązania dla sprzedawców e-commerce wspierających procesy przed i po sprzedażowe. Rozwiązania SellPander zdecydowało się się sprawdzić juiż ponad 2000 Polskich i nie tylko firm z segmentu e-commerce. Wśród nich można wyróżnić takie marki jak między innymi Kubota, Tefal, Max Elektro czy X-KOM”. Prezes Zarządu Project Future SP. Z O.O. która zajmuje się tworzeniem indywidualnych rozwiązań programistycznych dla średnich i większych przedsiębiorstw. Współwłaściciel Analitico, firmy specjalizującej się we wdrażaniu rozwiązań Bussines Inteligence pozwalających na kontrolowanie i monitorowanie wszelkich kluczowych danych w przedsiębiorstwie. Propagator ideii Hiperautomatyzacji, która nie tylko pozwala na ogromne oszczędności finansowe, ale również gwarantuje zyskanie olbrzymiej przewagi konkurencyjnej. Personalnie wierzy, że jeżeli coś jeszcze nie zostało zautomatyzowane, to tylko dlatego, że nikt jeszcze nie wymyślił w jaki sposób to zrobić.

 

  • Dominik PrzybylskiEntuzjasta automatyzacji oraz pracy na konkretnych danych. Uważa, że odpowiedź na każde pytanie ukryta została w liczbach a naszym celem jest jej wyciągnięcie na światło dzienne. Z branżą e-commerce związany od 2016 roku. W trakcie swojej ponad 7 letniej kariery zdobywał doświadczenie przechodząc praktycznie przez każde możliwe stanowisko, od magazyniera przez koordynatora ds. Logistyki I gospodarki magazynowej, specjalistę do spraw sprzedaży, finalnie decydując się na otwarcie własnego biznesu. Przez ponad półtorej roku Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny w Implemo. Ekspert w zakresie automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Tylko w przeciągu ostatnich kilku miesięcy pomógł klientom zaoszczędzić ponad 100 000 złotych dzięki wdrożeniu analityki biznesowej w ich przedsiębiorstwach.

 

HarmonograM WEBINARU:

Przedstawienie + BIO

Kilka słów o nas – przedstawiamy się, poznasz nas, nasze projekty założenia. Dowiesz się również o tematyce webinaru.

Jak funkcjonują prowizje Allegro

Aktualnie Allegro posiada ponad 250 różnych prowizji. Jak one dokładnie działają? Na jakie kategorie się dzielą? Od czego są zależne, kiedy występują i wiele więcej, to będzie dział poświęcony na prowizje.

W jaki sposób możesz je weryfikować?

Kalkulator opłat, podsumowania kosztów. Dlaczego jest to tak bardzo istotne i jak to prawidłowo robić, by mieć wymierne rezultaty?

Case study – co może pójść nie tak?

Nawet jeżeli pilnujesz swoich prowizji, kilka rzeczy może pójść nie tak. Co możesz z tym zrobić?

Prowizje i dopłaty w różnych okresach czasu

Jak Analitico może pomóc Ci kontrolować Twoje prowizje na Allegro?

W tym dziale webinaru będziemy wyjaśniać w jaki sposób Analitico może pomóc Ci w powyższych tematach. To też będzie idelany moment, byś zapisał sobie do Nas pytania jakie podczas trwania spotkania przyszły Ci na myśl.

Q&A – zestaw pytań i odpowiedzi

Seria pytań i odpowiedzi – odpowiadamy na wcześniej przygotowane przez Ciebie pytania dotyczące prowizji, Allegro, Analizy biznesowej itd.

UWAGA: Liczba miejsc

jest ograniczona!

Zapisz się już teraz, by otrzymać dostęp!

Po zapisie dostaniesz niezbędne informacje na

swojego maila, wraz z linkiem do webinaru.

15 marca godzina 18:00

Do usłyszenia!